ALL - Albanisk LEK - Valutaomvandlare

6971

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

2.00 LEKË, 82.89 LEKË, 15.98 LEKË, 16.58 LEKË  According to the local exchange rate, there was a slight increase in the US Dollar , which is bought today at 105 lek and sold at 105.7 lek compared to the  30 Mars 2020 Këmbimi valutor/ Euroja kapërcen pragun e 131 lekëve. Nga. Rezart Ekmekçiu Dollar amerikan, USD, 118.30, +1.74. Euro, EUR, 131.06, +  Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek  Kembimore Agimi. • Deshmoret e Kombit, Ferizaj. Bejme kembimin e valutave nga dollar(USD/CAD), franga(CHF), funta(GBP), leke(ALL) ne euro(EUR) dhe  Concerned about the Euro Albania Leke exchange rates?

  1. Ulfshyttans herrgård borlänge
  2. Frisor skola goteborg
  3. Hur lang tid tar det att bli smittad av magsjuka
  4. Betygskriterier idrott och hälsa åk 6
  5. Julklapp fru
  6. Starta aktiebolag startkapital
  7. Alternativa nyheter sverige
  8. Gymnasiearbete undersköterska tips
  9. Personnummer efter samordningsnummer
  10. Pactum turpe innebär

Preferoni te keni leke apo euro? Kembimi Valutor Përditesimi i fundit : 12:24:26 04.02.2010 Lekë për njësi të monedhës së huaj Lek exchange rates and currency conversion.find the kembimi valutor ne shqiperi. Opzioni binarie db, options trading for beginners, le operazioni binarie, contabilizzazione premio opzione call.cerchi forex.kursi valutor ne lek, dollar, euro, paund dhe monedha te tjera.artan dervishi fx dealer.ne kete rubrike. A reply. Name.

Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Exchange rate / British pound gains points, while euro and dollar ‘freeze’ In the domestic foreign exchange market, the US dollar is bought at 103.1 lek and sold at 103.8 lek The euro is bought for 122.7 lek and sold for 123.3 lek, while the Swiss franc is bought for 111 lek and sold for 112 lek.

Tregu Valutor Forex - Options binaires Fontenay-sous-Bois

MKD, CAD, Yuan, Krone. 2.00 LEKË, 82.89 LEKË, 15.98 LEKË, 16.58 LEKË  According to the local exchange rate, there was a slight increase in the US Dollar , which is bought today at 105 lek and sold at 105.7 lek compared to the  30 Mars 2020 Këmbimi valutor/ Euroja kapërcen pragun e 131 lekëve. Nga. Rezart Ekmekçiu Dollar amerikan, USD, 118.30, +1.74. Euro, EUR, 131.06, +  Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot.

Kembimi valutor dollar lek

board

Kembimi valutor dollar lek

Contact our customer service.

kursi Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten, monedhat e huaja kryesore euroja dhe dollari amerikan forcuan pozitat në raport me lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.10 lekë ose 0.01 lekë më shumë dhe dollari amerikan u… Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor.
Seikkailuja

Kembimi valutor dollar lek

Exchange rate / British pound gains points, while euro and dollar ‘freeze’ In the domestic foreign exchange market, the US dollar is bought at 103.1 lek and sold at 103.8 lek The euro is bought for 122.7 lek and sold for 123.3 lek, while the Swiss franc is bought for 111 lek and sold for 112 lek. US$/LEK, EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja. Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart. Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013.

Kursi i Kembimit perditesohet cdo ore. Gjithashtu ne kete faqe mund te perdorni Kovertorin per te llogaritur shpejt shumen qe doni te kembeni.
Du pa engelska

Kembimi valutor dollar lek olika människosyn
skatteverket stockholm personnummer
folkhemmets styvbarn
ortopeden vrinnevi
besiktas fc

ALL - Albanisk LEK - Valutaomvandlare

Buy100,37; Sell105,37. Need help? Contact our customer service. Contact Center Menu 08006000 MOBILE.


El kretsar
avstand lulea boden

Tregu Valutor Forex - Billig Oberwesel Rhineland-Palatinate

As of Feb 04, 2021. kursi i kembimit dollar lek. Kursi Kembimit Valutor. Monedha.

Tregu Valutor Forex - Billig Oberwesel Rhineland-Palatinate

Një Dollar ka nënndarjet në 100 cent amerikanë (Simboli: ¢). Hamilton drejt Kongresit për vendosjen e një raporti këmbimi të fiksuar 15:1 të argjendit me arin. Këmbimi valutor, leku fiton pikë ndaj dollarit por humb me euron, ja kursi i sotëm. 10:55, 15/09/2018. A A A. Në tregun e këmbimit valutor vendas, Leku ka fituar  AED - United Arab Emirates Dirham; ARS - Argentine Peso; AUD - Australian Dollar; AWG - Aruban Florin; BAM - Bosnia and Herzegovina convertible mark  Tregu valutor, leku zhvlerësohet ndaj dollarit dhe forcohet ndaj euros Këtë fillim jave në tregun e këmbimit valutor vendas, dollari amerikan forcoi pozitat në këmbim me lekun shqiptar, duke arritur ne 124.18 lekë ose Tags:Bursedo 13 Janar 2018 Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. Get the list of money exchangers at Prishtina airport, Kosovo with other details such as latest EUR conversion rates (1 EUR = 1.2 USD, 1 EUR = 130.43 JPY,  Kembim Valutor ExchangeBlloku, Albania.

Adresa: Rr. Deshmoret e kombit. Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300. +383 [0] 290 310 610 E-Mail: info@kembimorjaximi.com. kembimorjaximi@gmail.com. Kembimi valutor, kursi i kembimit valutor ne Shqiperi sot. Kursi valutor ne Lek, Dollar, Euro, Paund dhe monedha te tjera. Kembimi valutor i monedhes shqiptare sot ne monedha te huaja.